Mir Money


Партнери акції


...

Нашим офіційним партнером акції є компанія "Monexy". Компанія здійснює повний комплекс послуг з розробки, виробництва та встановлення платіжних терміналів і апаратів самообслуговування різного призначення. Ми представляємо на українському ринку термінального обладнання універсальну платіжну систему "Monexy".

"Monexy" - програмно-апаратний комплекс, можливості якого дозволяють організувати прийом платежів на користь операторів стільникового зв'язку, інтернет провайдерів, комунальних служб, комерційного телебачення, операторів IP-телефонії, а також прийом платежів в рахунок погашення банківських споживчих кредитів. Прийом платежів через платіжні термінали здійснюється в режимі реального часу.

Наша компанія уклала прямі дилерські договори з усіма основними операторами зв'язку, інтернет-провайдерами та банками України, що забезпечує надійну і безперебійну роботу, не залежну від посередників. Для надійності платіжних терміналів - тільки найкраще обладнання Щоб домогтися надійної роботи наших платіжних терміналів, ми застосовуємо тільки високоякісне обладнання фірми IBM і CISCO, використовуємо резервне копіювання програмного забезпечення та інформації яка перебуває у нас. Все обладнання дублюється, має безперебійне та автономне живлення. Простота і широкий вибір нашого обладнання та програмних рішень допоможе Вам встановити мобільний пункт прийому платежів в будь-якому зручному для вас місці.

Платіжні термінали (вуличні термінали і термінали для експлуатації в приміщенні) компактні і надійні, мають високий рівень безпеки та укомплектовані всіма необхідними для прийому платежів пристроями і системами. Технічне обслуговування, як правило, здійснюється власником платіжного терміналу. Термінали для приміщень і вуличні термінали вимагають регулярної інкасації, установки нової чекової стрічки замість витраченої, очищення забруднені купюро-приймача. При необхідності проводиться заміна зношених деталей. Роботу по заміні деталей апарату самообслуговування Ви можете доручити фахівцям нашої компанії. Ми здійснюємо сервісне і гарантійне обслуговування платіжних терміналів і несемо відповідальність за якість не тільки продукції, що випускається, а й супутніх послуг. Купуючи платіжні термінали, вуличні термінали і апарати самообслуговування і укладаючи з нами договір обслуговування, Ви можете бути впевнені: будь-яка виникла несправність буде усунена професійно, якісно і в найкоротші терміни. Гарантія якості на кожен платіжний термінал і апарат самообслуговування. Умови гарантійного обслуговування поширюються на всі платіжні термінали, придбані в нашій компанії. Якщо протягом гарантійного терміну будь-якої з Ваших терміналів, що знаходяться в приміщенні, або вуличний термінал став працювати несправне, зверніться до нас, і ми владнаємо проблему.

В послуги гарантійного обслуговування входять діагностика несправності, визначення її причини та виконання ремонтних робіт. Ремонт платіжних терміналів в компанії здійснюється досвідченими фахівцями, з гарантією якості і в стислі терміни. Після усунення неполадок Ваші апарати самообслуговування зможуть здійснювати прийом платежів в звичайному режимі. При окремою домовленістю "Monexy" може взяти на сервісне обслуговування платіжні термінали виробництва іншої компанії. Обслуговування та ремонтні роботи здійснюються в нашому сервісному центрі. Якщо здійснення доставки терміналу з тих чи інших причин важко, наші фахівці можуть приїхати на місце установки і усунути несправність. Послуга виїзду для обслуговування апарату особливо затребувана в тому випадку, якщо в допомоги фахівця потребує вуличний термінал.

Прийом платежів в різних регіонах України - легко, надійно і швидко. Мережа платіжних терміналів "Monexy" - одна з найбільших в Україні. За масштабом поширеності вона охоплює більшу частину території країни. Апарати самообслуговування "Monexy" встановлені в містах України, як в мегаполісах, так і в невеликих населених пунктах, містах ближнього зарубіжжя. Для стабільного зв'язку ми користуємося послугами тільки магістральних інтернет провайдерів. Завдяки надійній безперебійної зв'язку, прийом платежів і їх зарахування на рахунок організації або користувача на апаратах самообслуговування здійснюються в максимально короткі терміни. Ми працюємо з усіма потрібними російськими провайдерами. Якщо Вам необхідно здійснювати прийом платежів на користь провайдерів, які не підключені до системи "Monexy", і Ви є нашим дилером, в короткі терміни співробітники компанії підключать прийом платежів у Вашому місті.


Адреса.:

Україна UA м.Київ Харківське шосе 17А

Тел.:

"Гаряча" інформаційна лінія: +38(066-266-1278)
+3(050-941-65-27)оператор по акції
+38(066-601-35-64) оператор