Mir Money

АКЦІЇ СЕРВІСА


...

Як працюють платіжні системи?

За останні декілька десятиліть електронна комерція стала невід'ємною частиною торгової індустрії, і онлайнові покупки увійшли до повсякденного життя більшості споживачів у багатьох країнах світу. Навіть у Україні жоден серйозний бізнес вже неможливо собі уявити без електронної підтримки у вигляді інтернет-магазинів або сайтів, що продають, а деякі комерсанти і зовсім повністю переходять в економічніший і зручніший віртуальний формат.
Для організації інтернет-торгівлі обов'язково потрібні інструменти, які б дозволили оплачувати продукт, що придбавався, в онлайн-режимі, тим самим, роблячи процес купівлі максимально комфортним і для клієнта, і для продавця. З цією метою і створені електронні платіжні системи, що дозволяють проводити оплату на сайті в декілька "кліків". Завдяки платіжним сервісам покупець має можливість відразу сплатити товар, що придбавався, не відриваючись від монітора, а продавець може оперативно отримати грошові кошти на розрахунковий рахунок.

...

Як підключити онлайн-платежі і переклади?

Онлайн-платежі є послугою, що дозволяє здійснювати в інтернеті покупки без використання грошових купюр. Вибравши продукт в запропонованому продавцем онлайн-каталозі, покупець заявляє про свою готовність сплатити товар або послугу, сторона, що після чого продає, виставляє рахунок, а що купує - відповідно, його оплачує, вводячи банківські або інші платіжні реквізити. Після ідентифікації платіжним провайдером особи покупця і за наявності на його рахунку достатньої грошової суми гроші зараховуються на рахунок продавця. У більшості випадків процес оплати відбувається безпосередньо на сайті або через мобільний додаток продавця.

...

Як підключити онлайн-платежі через інтернет?

Сегодня ни один интернет-магазин или продающий веб-ресурс не обходится без организации приема платежей на сайте. При этом, некоторые онлайн-магазины предлагают оплачивать товары/услуги напрямую на банковскую карту или на электронный кошелек продавца. Это не дает никаких гарантий на то, что клиент получит свой заказ.
Проте, все частіше представники електронної комерції прибігають до послуг платіжних агрегаторов, здатних за відносно невелику комісію забезпечити стовідсоткову гарантію того, що :
- покупець отримає замовлений продукт;
- плата за товар буде доставлена на рахунок продавця;
- угода пройде максимально оперативно і комфортно для обох сторін.
Зробити віртуальний торговий майданчик максимально безпечним і комфортним для покупців, так само як і для продавців, допоможе платіжний сервіс.

...

Налагоджуємо систему прийому платежів

Ефективна організація процесу прийому платежів на сайті актуальна для кожного власника інтернет-бізнесу. Саме від цього значною мірою залежить конверсія віртуального торгового майданчика, її конкурентоспроможність і, кінець кінцем, сума прибутку. Сьогодні на ринку пропонується великий вибір платіжних сервісів, що дозволяють розплачуватися за покупки по інтернету в онлайн-режимі. Кожна система прийому платежів має свої особливості і недоліки. Як показує практика, налагодити систему для прийому оплат в інтернеті не так складно, як може здатися на перший погляд.

...

Як безпечно робити покупки в інтернеті?

У всьому світі з кожним днем онлайн-покупки стають все популярніше. І тому є маса причин. Кожен, хто хоч раз здійснював покупки в інтернет-магазині, знає, що купувати товари і послуги в режимі реального часу зручно і вигідно.
Темп життя сучасної людини, що постійно прискорюється, спонукає його економити час і сили, а новітні технології забезпечують споживачеві усі умови для того, щоб придбавати необхідні речі, не відриваючись від монітора ПК, екрану ноутбука або дисплея смартфону. Тим паче, що оснащені платіжними агрегаторами, інтернет-магазини виконують сьогодні не лише вітринну функцію, але і приймають оплату, як повноцінні торгові майданчики. При цьому покупки в інтернеті традиційно обходяться покупцям дешевше через те, що у вартість товарів не включені витрати по оренді дорогих торгових залів, зарплати великого штату персоналу і інші витрати, супутні змісту оффлайнового магазину.
При усій зручності покупок в інтернеті, у віртуальних угодах завжди є присутнім і доля риска, пов'язана з можливістю наштовхнутися на нечистих на руку продавців або відвертих шахраїв.

...

Розіграш автомобілів Hyundai Tucson

Ми раді повідомити вам, що компанія "Mir Money" спільно з нашим партнером "Monexy" проводить чергову широкомасштабну акцію по розіграшу автомобілів Hyundai Tucson.

Детальніше
...

Що таке эквайринг?

У дослівному перекладі з англійської мови слово "эквайринг" (acquire) означає "придбавати" або "отримувати". У сучасному росіянинові мові визначення эквайринга тісно пов'язане з діяльністю фінансових установ і є прийомом банківських карт для оплати товарів або послуг. Таким чином, эквайринг дозволяє делаить покупки в інтернеті без використання кеша. Банк, що отримав ліцензію на надання послуг эквайринга, називається еквайєром. Банківський эквайринг (обслуговування платежів по пластикових картах) здійснюється через спеціальні розрахункові термінали. Відкриття подібних терміналів найчастіше спостерігається на території популярних торгових або ж сервісних підприємств : торгових центрів; магазинів; ресторанних мереж; автомобільних заправок.
Як свідчать відгуки, укладення договорів суб'єктів торгівлі з банками-еквайєрами робить процес безготівкових покупок максимально простим і безпечним. Для забезпечення зв'язку прийому карток з касовими апаратами в торгових точках можуть встановлюватися ПИН-пады. Сьогодні часто зустрічаються мобільні компактні термінали. Не прив'язані фізично до офісу, ці термінали банків можуть переміщатися в різні географічні точки, наприклад, з кур'єром, приймаючи платежі всюди на шляху дотримання.

...

Безконтактні карти. Безпечно або ні?

Як свідчать відгуки, безконтактні карти для оплати товарів і послуг з кожним днем стають все популярніше, конкуруючи з класичними пластиковими банківськими картками. І це недивно, адже вони пропонують не менш великий функціонал, включаючи можливість зберігати і переказувати грошові кошти, а також дистанційно управляти рахунками, використовуючи онлайнові платіжні системи типу LiqPay, мобільний банкінг і інтернет-банкінг, включаючи Приват 24, Пумб Online, Raiffeisen Online, My Alfa - bank /Альфа клік. За допомогою платіжних пристроїв, які працюють на інтегральних схемах за безконтактним принципом, сьогодні здійснюються покупки і оплачується проїзд в метро (наприклад, в метрополітені в Харкові), їх використовують для оплати доступу в розважальні заклади. Прикладами смарт-карт, в основі яких лежить мікросхема і плоска обмотка-антена, також можуть служити: електронні пропуску; клубні карти; біометричні паспорти.

...

Оплата банківською картою в інтернеті

Пластикова банківська карта з'явилася на фінансовому ринку близько 60 років тому і сьогодні є популярним способом безготівкових розрахунків, а іноді і просто незамінною альтернативою готівці. Прив'язана до одному або декількох відкритих у банку рахунків, банківська карта є персональним платіжним інструментом, який дозволяє своєму власникові здійснювати широкий спектр безготівкових розрахункових операцій, включаючи: купівлю товарів і послуг; грошові перекази іншим особам; знімання готівкових коштів в касах фінансової установи або банкоматах. Сучасні банківські структури пропонують великий асортимент дебетових і кредитних пластикових карт, що дозволяють своїм володарям розпоряджатися як власними грошима, так і позиковими коштами.


Адреса.:

Україна UA м.Київ Харківське шосе 17А

Тел.:

"Гаряча" інформаційна лінія: +38(066-266-1278)
+3(050-941-65-27)оператор по акції
+38(066-601-35-64) оператор