Mir Money


Початок супер акції


...
...
...

...

УВАГА! Розіграш автомобілів.Hyundai Tucson.

Шановні пані та панове! Ми раді повідомити вам, що компанія "Mir Money" спільно з нашим партнером "Monexy" проводить чергову широкомасштабну акцію по розіграшу автомобілів HYUNDAI.

Акція проходить на території України серед абонентів мобільних телемереж, які користуються послугами платіжних систем PayU, Гроші Online, Wallet One, PayAnyWay, Moneybookers, Robokassa, PayPal, Arsenal Pay. Всі номери, які беруть участь в розіграші, були взяті із загальної бази електронних платежів з дозволу Міністерства Фінансів і Міністерства Зв'язку України. Дана акція спрямована на підвищення рейтингу термінальних мереж самообслуговування, установкою і обслуговуванням яких займаються наші партнери, компанія "Monexy", яка налічує понад 10 тисяч терміналів самообслуговування.

Дана акція антикризова проводиться щорічно і підписана торговою палатою м.Києва. За умовами акції, проходження реєстрації виграшною SIM-карти і оплата податку на приз в податкову інспекцію в розмірі 2-x% від собівартості вашого виграшу повинні відбутися протягом доби з моменту отримання SMS повідомлення абонентом.

Доносимо до Вашого відома, що відповідно до чинного Податкового Кодексу України п2 ст.164, всі призи і подарунки вартістю понад 10000 грн. обкладаються державним податком, для юридичних осіб податок становить 17%, а для фізичних 30%. Так як ви стали мимовільним учасником даної акції 28% оплачує наша компанія, а 2% абонент оплачує самостійно.

Після реєстрації переможцю акції приходить восьмизначний реєстраційний PIN-код, який підтверджує, що даний абонент є призером, а не третьою особою. Код реєстрації є секретним і основним кодом для отримання виграшу. Нікому його не передавайте!

Для Вашого максимального комфорту, менеджери нашої компанії спільно з фінансовим відділом розробили систему он-лайн реєстрації за допомогою наших операторів. А так же ми подбали про доставку Вашого призу в будь-яку точку України. Тому Вам не обов'язково самостійно приїжджати і забирати свій автомобіль. Ви можете зареєструватися і отримати свій приз просто набравши по номеру телефону одного з наших операторів. Зробивши це, ви гарантовано отримаєте свій автомобіль HYUNDAI.

Також Вам надається можливість отримати свій виграш в грошовому еквіваленті. Для цього необхідно надати паспортні дані і реквізити банківської картки, а також інформацію на чеку встановленого державного зразка, за яким проходили реєстрацію. Собівартість автомобіля HYUNDAI при базовій стандартній комплектації Ви можете уточнити в розділі прайс.

Для ознайомлення з деталями проведеної акції перейдіть в розділ правила акції або телефонуйте нашим операторам, за номерами гарячої лінії.

Анкета переможця


Максимальна довжина повідомлення 900 символів. Залишилось   символів

 

* Усі поля обов'язкові для заповнення

Адреса.:

Україна UA м.Київ Харківське шосе 17А

Тел.:

"Гаряча" інформаційна лінія: +38(066-266-1278)
+3(050-941-65-27)оператор по акції
+38(066-601-35-64) оператор