Mir Money


ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ


...
Яким чином я став призером даної акції? Адже я ніде не брав участі (а)

Дана акція була організована нашим партнером "Monexy" для підняття рейтингу електронних платіжних систем, таких як PayU, Гроші Online, Wallet One, PayAnyWay, Moneybookers, Robokassa, PayPal, Arsenal Pay. Ви скористалися однією з даних платіжних систем і таким чином стали учасником даної акції. Шляхом незалежної електронного відбору ваш абонентський номер став виграшним, відповідно Ви, в рамках даної акції, стали володарем цінного супер-призу - автомобіля HYUNDAI.

Що робити, якщо я не проживаю в Києві?

Неважливо, в якому місті ви фактично проживаєте. Дана акція проводиться на всій території України серед абонентів мобільних мереж, що користуються електронними платежами. Ви можете стати володарем цінного супер-призу перебуваючи в будь-якому місті України.

Як дізнатися, що мій абонентський номер бере участь в акції?

Якщо Ви потрапили сюди призером даної акції, ви отримаєте на свій абонентський номер відповідне СМС-повідомлення. На нашому сайті в розділі "Результати акції" повинен буде відображатися ваш телефонний номер без останніх чотирьох цифр. Після того, як Ви пройдете обов'язкову реєстрацію в призовий Відділі нашої компанії, Ваш виграшний номер для Вас, як для зареєстрованого призера, буде відображатися повністю.

Як отримати замість автомобіля грошову суму?

В рамках даної акції нашим Генеральним Спонсором було прийнято рішення, що виграшний абонент має можливість отримати суму вартості акційного автомобіля в грошовому еквіваленті. Її актуальну вартість (розігрується автомобіль у мінімальній комплектації) Ви можете подивитися в розділі сайту прайс-лист. Таким чином, на підставі правил проведення акції, допускається заміна речового виграшу (в даному випадку автомобіля) на грошовий. Вам необхідно прийняти рішення, що Ви будете отримувати: автомобіль або грошовий еквівалент перед проходженням обов'язкової реєстрації та повідомити про це оператору Призового Відділу нашої компанії.

Як мені пройти реєстрацію?

Для того, щоб отримати цінний приз (автомобіль або грошовий еквівалент), Вам необхідно в обов'язковому порядку зареєструвати свій виграш і надати документ, що підтверджує Вашу особу. Для реєстрації в системі і отримання PIN коду необхідно скористатися апаратом самообслуговування (терміналом) і здійснити оплату 2-х% державного податку від суми виграшу. Звертаємо Вашу увагу на те, що оплату держмита Вам необхідно здійснювати в телефонному режимі, в присутності наших операторів, щоб система могла зареєструвати оплату і активувати PIN код, що дає право на отримання призу або грошової компенсації. Заздалегідь переконайтеся, що термінал видає квитанції, які реєструються додатково як платіжний документ.

Якими платіжними терміналами мені скористатися для оплати держмита?

Для оплати держмита в розмірі 2-х% Ви можете скористатися будь-яким терміналом самообслуговування. Наші оператори володіють Вам, за якими адресами в Вашому місті знаходяться дані термінали. Оплату необхідно виробляти до 20:00 в день отримання СМС-повідомлення про отримання призу.

Де мені отримати мій приз у вигляді грошової суми?

Якщо переможець акції бажає отримати гроші замість автомобіля, він повинен надати нам рахунок для перерахування коштів. Транзакція з перекладу виграшною суми відбувається протягом трьох робочих днів з моменту реєстрації переможця у нас в електронній системі. Перерахування здійснюється в гривні на рахунки всіх банків, що діють в Украні. Ви також можете отримати виграшну суму готівкою безпосередньо у нас в компанії протягом не більше ніж 7 робочих днів після реєстрації призу.

Чи можу я замовити доставку автомобіля в інше місто?

"Mir Money" може здійснити доставку призових автомобілів переможцям по всій території України за допомогою транспортних послуг нашого партнера - "Профіт-Транс". Вартість перегону автомобілів на автовозах найнижча в порівнянні з іншими видами транспорту (залізничний транспорт). Доставка автомобілів автовозом здійснюється в мінімальні терміни. В середньому в залежності від маршруту і дорожніх умов термін доставки при перегоні авто розраховуються з нормативу 550-650 км на добу з моменту прийняття вантажу до перевезення. Місце розвантаження визначається замовником автомобілів. Ціна доставки обговорюється при укладанні договору. Для укладення договору про доставку необхідно вислати нам копію вашого паспорта.


Адреса.:

Україна UA м.Київ Харківське шосе 17А

Тел.:

"Гаряча" інформаційна лінія: +38(066-266-1278)
+3(050-941-65-27)оператор по акції
+38(066-601-35-64) оператор